Ubytování v Lemmenjoki

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Lemmenjoki. Najděte si jeden z penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Lemmenjoki, kde najdeme města Inari, Kaamanen, Ivalo, Saariselka a Tankavaara.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Holiday Home Peurankuoppa StarStarStar

Foto: Holiday Home Peurankuoppa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Peurankuoppa is located in Lemmenjoki. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home is equipped with a TV. Inari is 45 km from the holiday home.

Hotely v okolí Lemmenjoki

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Lemmenjoki jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Lemmenjoki. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Lemmenjoki.


2. Holiday Home Holiday home revontuli 1 StarStarStar

Foto: Holiday Home Holiday home revontuli 1
Lokalita: Kaamanen
Vzdálenost: 50.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Holiday home revontuli is set in Kaamanen. The accommodation is 32 km from Inari. The holiday home is fitted with a TV. The accommodation is fitted with a kitchenette with a dishwasher and fridge.


3. Holiday Home Tuuruharju StarStarStar

Foto: Holiday Home Tuuruharju
Lokalita: Kaamanen
Vzdálenost: 50.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


4. Holiday Home Tuurutieva StarStarStar

Foto: Holiday Home Tuurutieva
Lokalita: Kaamanen
Vzdálenost: 52.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Tuurutieva is set in Kaamanen. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home is equipped with a TV. Inari is 35 km from the holiday home. Ivalo Airport is 84 km from the property.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: